Mersin Kumsalda / Plajda Evlilik Teklifi

Mersin Kumsalda / Plajda Evlilik Teklifi

 

Mersin Evlilik Teklifi fikirleri arasında tavsiye ettiğimiz organizasyonlardan biri olan “Mersin Plajda Evlilik Teklifi” veya “Mersin Sahilde Evlenme Teklifi” , “Kumsalda Evlilik Teklifi” arayanlar için organizasyon detayları şöyle olmaktadır:

Sürpriz Evlenme Teklifi

Mersin Sahile gezi amaçlı gelen çiftlerimize özel önceden sizler için hazırladığımız masaya gelerek sürpriz evlenme teklifi gerçekleşiyor.

Size Özel Masa Süsleme – Pasta

Uçan balonlar, kırmızı-beyaz süsleme, gül yaprakları, mumlar ve özenle hazırlanan masa ile siz volkanlar eşliğinde evlilik teklifini yaptıktan sonra sizler için hazırlanan kalpli yaş pasta ile evlilik teklifinden sonra sizlere servis ediliyor.

Fotoğraf / Video Çekimi

Organizasyon sırasında Evlilik Teklifi organizasyonundaki tüm özel anlarınız profesyonel çekim kamera ile fotoğraf ve videoya almaktayız.

Drone ile Özel Klip

Dilerseniz özel drone çekimi ile size özel klip de yapmaktayız.

 

Veya Daha Akılda Kalıcı Bir Organizasyon İsterseniz:

 

” Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu “

 

En çok tercih edilen ve en akılda kalıcı “Mersin Evlilik Teklifi” organizasyon fikri olarak en uygun fiyatlar ile gerçekleştirdiğimiz Mersin Marina çıkışlı özel yat kiralama ile evlilik teklifi organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz!

>>> HEMEN İNCELEYİN :  www.teknebudur.com/mersin-marina-evlilik-teklifi <<<

Şehir dışından herhangi bir yerden, Adana’dan veya Çevre ilçelerden Mersin Marina‘ya gelip gezi amaçlı Mersin Marina’yı gezerken önceden planladığımız her şey dahil organizasyonlarımız ile sizlere harika bir an yaşatıyoruz!

Plajda evlilik teklifinden daha güzel organizasyon olan “Yatta Evlilik Teklifi” ile siz geldiğinizde volkanlar ile sizleri karşılıyor; kırmızı halı üzerinde evlilik teklifinizi gerçekleştirirken drone ve profesyonel kamera ile çekim yapıyoruz; siz yemeğe geçerken tekne tura çıkıyor ve yemekten sonra harika manzara eşliğinde fotoğraf-video çekimi devam ediyor ve özel klip hazırlanıyor. Üstelik fiyatlar diğer organizasyonlar ile aynı fiyata denk geliyor. Ortalama fiyatlar 600-1200 TL arasında değişiyor.

 

Bir Yorum Yazın